Loading...
Aktualności

Podziękowania po Open Europa 2019

Drodzy Szanowni Uczestnicy I Mistrzostw Europy OPEN EUROPA 2019,Pierwsze Mistrzostwa Europy już za nami. Zwycięzcy powieźli swoje puchary w świat, zdobywcy złotych piłek wciąż się nimi cieszą.  Przez te dwa dni przeżywaliśmy nasze Swięto Sportu. W Golf Park Józefów spotykaliśmy się, nawiązywaliśmy przyjaźnie, niektórzy z nas spotkali przyjaciół poznanych już wcześniej na zawodach w Japonii i Mongolii.
Ale przede wszystkim graliśmy w Ground Golfa, w przyjaznej atmosferze, oddając się szlachetnej sportowej rywalizacji, z poszanowaniem zasad. Docenili to nasi goście, którzy byli pod wrażeniem organizacji mistrzostw i przestrzegania zasad obowiązujących w Ground Golfie – prezes Kazuo Sonoyama i wiceprezes Ch. Naranbaatar z Międzynarodowej Federacji Ground Golfa.
Docenili także pomysł dekorowania wszystkich uczestników mistrzostw pamiątkowymi medalami – od tej pory tradycja ta będzie kontynuowana na wszystkich turniejach Ground Golfa na świecie.
Byli z nami także nasi polscy goście i przyjaciele – burmistrz Marek Banaszek i jego zastępca Piotr Gąszcz z Józefowa, wójt Andrzej Zołyński z Somianki, przedstawiciele zaprzyjaźnionych ambasad chorwackiej i francuskiej. Były tańce polskie, mongolskie i „Szła dzieweczka do laseczka” w międzynarodowym wykonaniu.  Razem, graliśmy,  śpiewaliśmy, tańczyliśmy.  Było dużo wysiłku i radości.Komitet Organizacyjny dziękuje wszystkim za obecność, zaangażowaną grę, stworzenie wspaniałej atmosfery rywalizacji sportowej oraz wszelką pomoc i wsparcie.Teraz przed nami nowe wyzwania pod naszym wspólnym hasłem:ZDROWY POLAK W SERCU EUROPYDo zobaczenia Ground Golfie!Komitet Organizacyjny OPEN EUROPA 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klub AGI